Atari Oyunları - Atari Oyunları Oyna 90'lı yıllarda oynamaya doyamadığınız atari oyunlarını online olarak oynamak ve indirmek için atari oyunları sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 01/10/2020 - 16:31:38 Mega Man 2 /mega-man-2.html 2020-07-15 17:38:29 /oyunlar/mega-man-2.png Mega Man 2 /mega-man-2.html
Mega Man 2 adlı atari oyununda kahramanımız Mega Man düşmanı olanDr.Wily adındaki kötü adam ve onun robotlarına karşı mücadele veriyor.]]>
River City Ransom /river-city-ransom.html 2020-07-04 09:48:49 /oyunlar/river-city-ransom.png River City Ransom /river-city-ransom.html
Bize saldırmaya çalışan düşmanları çeşitli aletler kullanarak alt etmeye çalıştığımız River City Ransom oyunu sizlerle.]]>
Rampage /rampage.html 2020-06-27 19:41:39 /oyunlar/rampage.png Rampage /rampage.html
Askeri güçler tarafından durdurulmaya çalışıldığımız Rampage atari oyununda 3 dev canavarı kontrol ediyor ve tüm şehirleri yok etmeye çalışıyoruz.]]>
Kirbys Adventure /kirbys-adventure.html 2018-05-17 16:53:00 /oyunlar/kirbys-adventure.png Kirbys Adventure /kirbys-adventure.html
Kirbys Adventure adlı atari oyunumuzda yönettiğimiz Kirby adındaki küçük pembe yaratığımızla düşmanları yok etmeye ve Kirby nin dünyasını kurtarmaya çalışıyoruz.]]>
Mike Tysons Punch-Out /mike-tysons-punch-out.html 2018-05-17 16:33:35 /oyunlar/mike-tysons-punch-out.png Mike Tysons Punch-Out /mike-tysons-punch-out.html
Mike Tysons Punch-Out adlı atari boks oyununda karşılaştığımız tüm rakiplerimizi yenip finale çıkmaya çabalıyoruz. Finaldeki rakibimiz ise ünlü boksör Mike Tyson oluyor.]]>
Bomberman 2 /bomberman-2.html 2018-05-03 18:49:18 /oyunlar/bomberman-2.png Bomberman 2 /bomberman-2.html
Atari oyunları arasında en sevilen serilerden olan Bomberman serisinin ikinci oyun olan Bomberman 2 oyununda ilk oyunda olduğu gibi düşmanları patlatarak kapıyı bulmaya çalışıyoruz.]]>
Elevator Action /elevator-action.html 2017-10-05 20:08:57 /oyunlar/elevator-action.png Elevator Action /elevator-action.html
Elevator Action atari oyununda Ajan 17 adındaki bir adamı kontrol ediyoruz ve büyük bir binada bulunan belgeleri çalmaya çalışıyoruz.]]>
Wrecking Crew /wrecking-crew.html 2017-09-15 14:23:07 /oyunlar/wrecking-crew.png Wrecking Crew /wrecking-crew.html
Wrecking Crew adlı atari oyununda Mario ile önümüze çıkan her şeye vurup kırarak bölümleri geçmeye çalışıyoruz.]]>
Joe and Mac - Caveman Ninja /joe-and-mac-caveman-ninja.html 2017-09-15 14:12:46 /oyunlar/joe-and-mac-caveman-ninja.png Joe and Mac - Caveman Ninja /joe-and-mac-caveman-ninja.html
Joe and Mac - Caveman Ninjaatari oyunu tarih öncesi zamanlarda geçiyor ve ninja mağara adamı ile düşmanlara karşı savaşıyoruz ve bölümleri geçmeye çalışıyoruz.]]>
Race America /race-america.html 2017-09-15 14:05:54 /oyunlar/race-america.png Race America /race-america.html
Race America adlı atari oyununda Amerikada bulunan yollarda farklı görüntü açılarından geziyor ve yarışıyoruz.]]>
The Smurfs /the-smurfs.html 2017-09-15 12:45:30 /oyunlar/the-smurfs.png The Smurfs /the-smurfs.html
The Smurfs adındaki atari oyununda yıllarca çizgi filmlerini izlediğimiz Şirinler ile zevkli bir maceraya çıkıyoruz.]]>
Vice: Project Doom /vice-project-doom.html 2017-09-15 12:34:27 /oyunlar/vice-project-doom.png Vice: Project Doom /vice-project-doom.html
Vice: Project Doom adlı atari oyununda silah ve araba bağımlısı bir karakteri yönlendiriyoruz.]]>
Binary Land /binary-land.html 2017-09-13 20:21:35 /oyunlar/binary-land.png Binary Land /binary-land.html
Binary Land adındaki atari oyunundaGurin yada Malon adındaki iki penguenden birini seçerek bölümleri geçmeye çalışıyoruz.]]>
The Goonies /the-goonies.html 2017-09-13 20:16:52 /oyunlar/the-goonies.png The Goonies /the-goonies.html
The Goonies adlı atari oyunundaMikey adındaki karakteri yönetiyoruz ve arkadaşlarımızı kötü adamların elinden kurtarmaya çalışıyoruz.]]>
Big Nose the Caveman /big-nose-the-caveman.html 2017-09-13 15:49:18 /oyunlar/big-nose-the-caveman.png Big Nose the Caveman /big-nose-the-caveman.html
Big Nose the Caveman adlı atari oyunununda büyük burunlu mağara adamı ile gittiğimiz adada düşmanları geçerek yolumuza devam ediyoruz.]]>
North and South /north-and-south.html 2017-09-13 15:24:51 /oyunlar/north-and-south.png North and South /north-and-south.html
North and South adlı atari oyununda güneyliler ile kuzeylilerin savaştığı Amerikan iç savaşı işlenmektedir.]]>
Motocross Champion /motocross-champion.html 2017-09-13 05:58:47 /oyunlar/motocross-champion.png Motocross Champion /motocross-champion.html
Motocross Champion adlı atari oyunu sadece Japonya da yayınlanmıştır ve motocross türü motorlarla yarıştığımız bir oyundur.]]>
Pinball /pinball.html 2017-09-13 05:45:43 /oyunlar/pinball.png Pinball /pinball.html
Atari oyunları geçmişinin klasiklerinden olan Pinball oyununda topu aşağıya düşürmeden toplayabildiğimiz kadar puan toplamaya çalışıyoruz.]]>
Adventures in the Magic Kingdom /adventures-in-the-magic-kingdom.html 2017-09-13 05:35:42 /oyunlar/adventures-in-the-magic-kingdom.png Adventures in the Magic Kingdom /adventures-in-the-magic-kingdom.html
Adventures in the Magic Kingdom adlı atari oyununda Goofy tarafından kaybedilen krallığın altı gümüş anahtarını arıyoruz.]]>
Blaster Master /blaster-master.html 2017-09-13 05:26:53 /oyunlar/blaster-master.png Blaster Master /blaster-master.html
Blaster Master adlı atari oyunundaJason Frudnick adındaki adamı ve tankını kontrol ediyoruz ve düşmanlarımızı ateş yağmuruna tutuyoruz.]]>