Atari Oyunları - Atari Oyunları Oyna 90'lı yıllarda oynamaya doyamadığınız atari oyunlarını online olarak oynamak ve indirmek için atari oyunları sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 04/08/2021 - 13:14:21 Zelda II: The Adventure of Link /zelda-ii-the-adventure-of-link.html 2021-06-28 17:05:42 /oyunlar/zelda-ii-the-adventure-of-link.png Zelda II: The Adventure of Link /zelda-ii-the-adventure-of-link.html
Zelda serisinin devam oyunu olan Zelda II: The Adventure of Link oyununda kahramanımız Link'e eşlik ederek Prenses Zelda'yı kurtarmaya çalışıyoruz.]]>
Metal Slug 1 /metal-slug-1.html 2021-05-16 11:50:45 /oyunlar/metal-slug-1.png Metal Slug 1 /metal-slug-1.html
İki grup arasındaki savaşı konu alan Metal Slug 1 oyununda karşımıza çıkan tüm düşmanlar ve bölüm sonlarında çıkan boss ile mücade ediyoruz.]]>
Super Smash Bros /super-smash-bros.html 2021-02-19 19:03:46 /oyunlar/super-smash-bros.png Super Smash Bros /super-smash-bros.html
Bir çok seriden karakterlere ev sahipliği yapan Super Smash Bros adlı Nintendo 64 oyununda bu karakterlerle büyük bir dövüş içerisine giriyoruz.]]>
Adventure Island 2 /adventure-island-2.html 2021-01-14 18:59:08 /oyunlar/adventure-island-2.png Adventure Island 2 /adventure-island-2.html
İlk oyun ile benzer yapıda olan Adventure Island 2 oyununda yine karakterimiz ile maceraya atılıp düşmanları geçmeye çalışıyoruz.]]>
10-Yard Fight /10-yard-fight.html 2021-01-13 19:33:31 /oyunlar/10-yard-fight.png 10-Yard Fight /10-yard-fight.html
10-Yard Fight isimli atari oyununda kıran kırana amerikan futbolu karşılaşmaları yapıyoruz ve rakibimizi yenmeye çalışıyoruz.]]>
Attack of the Killer Tomatoes /attack-of-the-killer-tomatoes.html 2021-01-12 22:38:49 /oyunlar/attack-of-the-killer-tomatoes.png Attack of the Killer Tomatoes /attack-of-the-killer-tomatoes.html
Chad Finletter adlı çocuk Dr. Putrid T. Gangreen isimli şeytani bilim adamının kıyamet günü domatesini serbest bırakmasını engellemeye çalışmaktadır.Attack of the Killer Tomatoes oyununda biz de Chad isimli çocuğu canlandırıyoruz.]]>
JoJos Bizarre Adventure: Heritage for the Future /jojos-bizarre-adventure-heritage-for-the-future.html 2021-01-10 15:53:01 /oyunlar/jojos-bizarre-adventure-heritage-for-the-future.png JoJos Bizarre Adventure: Heritage for the Future /jojos-bizarre-adventure-heritage-for-the-future.html
JoJos Bizarre Adventure: Heritage for the Future adlı arcade oyununda aynı isimli mangada bulunan karakterlerle dövüş mücadeleleri gerçekleştiriyoruz.]]>
Super Mario Kart /super-mario-kart.html 2021-01-08 15:01:01 /oyunlar/super-mario-kart.png Super Mario Kart /super-mario-kart.html
Super Mario Kart isimli SNES oyununda birbirinden bağımsız özelliklere sahip olan toplamda 8 adet karakterle kıyasıya bir yarışın içine giriyoruz.]]>
Street Fighter 2 /street-fighter-2.html 2021-01-05 09:55:39 /oyunlar/street-fighter-2.png Street Fighter 2 /street-fighter-2.html
Atari salonlarının vazgeçilmezi Street Fighter oyununun devamı olan Street Fighter II: The World Warrior oyununda yine kıyasıya bir mücadeleye giriyoruz.]]>
Street Fighter /street-fighter.html 2021-01-04 17:35:27 /oyunlar/street-fighter.png Street Fighter /street-fighter.html
Efsane atari oyunlarından olan Street Fighter serisinin ilk oyununda rakibimizle kıyasıya bir dövüşün içine giriyoruz.]]>
Cadillacs and Dinosaurs (Mustapha) /cadillacs-and-dinosaurs-mustapha.html 2021-01-04 16:51:23 /oyunlar/cadillacs-and-dinosaurs-mustapha.png Cadillacs and Dinosaurs (Mustapha) /cadillacs-and-dinosaurs-mustapha.html
Atari salonlarının meşhur oyunu Cadillacs and Dinosaurs halk dilinde Mustapha ya da Mustafa oyununda bizden sayıca fazla olan düşmanlarımızı alt etmeye çalışıyoruz.]]>
Street Hoop /street-hoop.html 2021-01-04 15:26:43 /oyunlar/street-hoop.png Street Hoop /street-hoop.html
Atari salonlarının vazgeçilmez Neo Geo oyunlarından olan Street Hoop oyununda üçer kişiden oluşan takımlarla rakibimize karşı mücadele ediyoruz.]]>
Chip N Dale : Rescue Rangers /chip-n-dale-rescue-rangers.html 2021-01-03 20:59:20 /oyunlar/chip-n-dale-rescue-rangers.png Chip N Dale : Rescue Rangers /chip-n-dale-rescue-rangers.html
Chip N Dale : Rescue Rangers adlı atari oyununda ajanlarımızMandy adındaki bir kız çocuğunun sahip olduğu kayıp yavru kediyi bulmak için göreve gidiyor.]]>
Super Mario Bros 3 /super-mario-bros-3.html 2021-01-03 15:46:09 /oyunlar/super-mario-bros-3.png Super Mario Bros 3 /super-mario-bros-3.html
En iyi atari oyunlarından biri olan Super Mario serisinin devam oyunu Super Mario Bros 3 oyunda Marioya eşlik ediyor ve düşmanları alt etmeye çalışıyoruz.]]>
Super Mario Bros 2 /super-mario-bros-2.html 2021-01-03 11:18:26 /oyunlar/super-mario-bros-2.png Super Mario Bros 2 /super-mario-bros-2.html
Atarinin efsanevi oyunlarından olan Super Mario Bros 2 oyununda mario ve kardeşi Luigiye eşli ediyor, birbirinden zevkli bölümleri geçerek sona doğru ilerlemeye çalışıyoruz.]]>
Tiny Toon Adventures /tiny-toon-adventures.html 2021-01-03 00:38:25 /oyunlar/tiny-toon-adventures.png Tiny Toon Adventures /tiny-toon-adventures.html
Tiny Toon Adventures isimli platform macera oyununda çoğu çizgi filmden aşina olduğumuz Bugs Bunny, Daffy Duck, Tazmanya Canavarı gibi çizgi karakterleri yönetiyoruz.]]>
Metroid /metroid.html 2020-10-25 20:29:25 /oyunlar/metroid.png Metroid /metroid.html
Metroid isimli oyunda sürekli olarak yeni bölgeler keşfediyor, bu bölgelerde yer alan geliştirmeleri alarak ilerlemeye çalışıyoruz. Bu geliştirmeleri kullanarak daha önce ulaşamadığımız yerlere ulaşma imkanı yakalıyoruz.]]>
Ninja Gaiden /ninja-gaiden.html 2020-10-22 17:47:00 /oyunlar/ninja-gaiden.png Ninja Gaiden /ninja-gaiden.html
Ninja Gaiden isimli oyundaRyu Hayabusa adındaki adam babasının ölümünden sonra onun intikamını almak için Amerika'ya gitmiştir. Biz de oyunda usta bir ninja olarak babasının intikamını alamaya çalışan Ryu'ya eşlik ediyoruz.]]>
Maniac Mansion /maniac-mansion.html 2020-10-22 09:20:33 /oyunlar/maniac-mansion.png Maniac Mansion /maniac-mansion.html
Maniac Mansion adlı nes oyununda Dave Miller adındaki kahramanımızın kız arkadaşı olanSandy Pantz, kötü bir meteor tarafından tutsak edilmiş çılgın bir bilim insanı tarafından kaçırılmıştır. Kız arkadaşını kurtarırken Dave e katılıyoruz.]]>
Rygar /rygar.html 2020-10-21 22:25:24 /oyunlar/rygar.png Rygar /rygar.html
Rygar oyununda efsanevi bir savaşçıdır ve artık o büyük bir görevi üstlenmiştir. Rygar olarak üzerimize gelen tüm düşmanları yok etmek için savaşıyoruz.]]>