Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/atarioyunlari/public_html/rss.php:6) in /home/atarioyunlari/public_html/includes/functions.php on line 1472

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/atarioyunlari/public_html/rss.php:6) in /home/atarioyunlari/public_html/includes/functions.php on line 1473

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/atarioyunlari/public_html/rss.php:6) in /home/atarioyunlari/public_html/includes/functions.php on line 1474

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/atarioyunlari/public_html/rss.php:6) in /home/atarioyunlari/public_html/includes/init.php on line 134

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/atarioyunlari/public_html/rss.php:6) in /home/atarioyunlari/public_html/includes/init.php on line 135

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/atarioyunlari/public_html/rss.php:6) in /home/atarioyunlari/public_html/includes/smartydefine.php on line 12
Atari Oyunları - Atari Oyunları Oyna 90'lı yıllarda oynamaya doyamadığınız atari oyunlarını online olarak oynamak ve indirmek için atari oyunları sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 25/04/2018 - 13:28:52 Elevator Action /elevator-action.html 2017-10-05 20:08:57 /oyunlar/elevator-action.png Elevator Action /elevator-action.html
Elevator Action atari oyununda Ajan 17 adındaki bir adamı kontrol ediyoruz ve büyük bir binada bulunan belgeleri çalmaya çalışıyoruz.]]>
Wrecking Crew /wrecking-crew.html 2017-09-15 14:23:07 /oyunlar/wrecking-crew.png Wrecking Crew /wrecking-crew.html
Wrecking Crew adlı atari oyununda Mario ile önümüze çıkan her şeye vurup kırarak bölümleri geçmeye çalışıyoruz.]]>
Joe and Mac - Caveman Ninja /joe-and-mac-caveman-ninja.html 2017-09-15 14:12:46 /oyunlar/joe-and-mac-caveman-ninja.png Joe and Mac - Caveman Ninja /joe-and-mac-caveman-ninja.html
Joe and Mac - Caveman Ninjaatari oyunu tarih öncesi zamanlarda geçiyor ve ninja mağara adamı ile düşmanlara karşı savaşıyoruz ve bölümleri geçmeye çalışıyoruz.]]>
Race America /race-america.html 2017-09-15 14:05:54 /oyunlar/race-america.png Race America /race-america.html
Race America adlı atari oyununda Amerikada bulunan yollarda farklı görüntü açılarından geziyor ve yarışıyoruz.]]>
The Smurfs /the-smurfs.html 2017-09-15 12:45:30 /oyunlar/the-smurfs.png The Smurfs /the-smurfs.html
The Smurfs adındaki atari oyununda yıllarca çizgi filmlerini izlediğimiz Şirinler ile zevkli bir maceraya çıkıyoruz.]]>
Vice: Project Doom /vice-project-doom.html 2017-09-15 12:34:27 /oyunlar/vice-project-doom.png Vice: Project Doom /vice-project-doom.html
Vice: Project Doom adlı atari oyununda silah ve araba bağımlısı bir karakteri yönlendiriyoruz.]]>
Binary Land /binary-land.html 2017-09-13 20:21:35 /oyunlar/binary-land.png Binary Land /binary-land.html
Binary Land adındaki atari oyunundaGurin yada Malon adındaki iki penguenden birini seçerek bölümleri geçmeye çalışıyoruz.]]>
The Goonies /the-goonies.html 2017-09-13 20:16:52 /oyunlar/the-goonies.png The Goonies /the-goonies.html
The Goonies adlı atari oyunundaMikey adındaki karakteri yönetiyoruz ve arkadaşlarımızı kötü adamların elinden kurtarmaya çalışıyoruz.]]>
Big Nose the Caveman /big-nose-the-caveman.html 2017-09-13 15:49:18 /oyunlar/big-nose-the-caveman.png Big Nose the Caveman /big-nose-the-caveman.html
Big Nose the Caveman adlı atari oyunununda büyük burunlu mağara adamı ile gittiğimiz adada düşmanları geçerek yolumuza devam ediyoruz.]]>
North and South /north-and-south.html 2017-09-13 15:24:51 /oyunlar/north-and-south.png North and South /north-and-south.html
North and South adlı atari oyununda güneyliler ile kuzeylilerin savaştığı Amerikan iç savaşı işlenmektedir.]]>
Motocross Champion /motocross-champion.html 2017-09-13 05:58:47 /oyunlar/motocross-champion.png Motocross Champion /motocross-champion.html
Motocross Champion adlı atari oyunu sadece Japonya da yayınlanmıştır ve motocross türü motorlarla yarıştığımız bir oyundur.]]>
Pinball /pinball.html 2017-09-13 05:45:43 /oyunlar/pinball.png Pinball /pinball.html
Atari oyunları geçmişinin klasiklerinden olan Pinball oyununda topu aşağıya düşürmeden toplayabildiğimiz kadar puan toplamaya çalışıyoruz.]]>
Adventures in the Magic Kingdom /adventures-in-the-magic-kingdom.html 2017-09-13 05:35:42 /oyunlar/adventures-in-the-magic-kingdom.png Adventures in the Magic Kingdom /adventures-in-the-magic-kingdom.html
Adventures in the Magic Kingdom adlı atari oyununda Goofy tarafından kaybedilen krallığın altı gümüş anahtarını arıyoruz.]]>
Blaster Master /blaster-master.html 2017-09-13 05:26:53 /oyunlar/blaster-master.png Blaster Master /blaster-master.html
Blaster Master adlı atari oyunundaJason Frudnick adındaki adamı ve tankını kontrol ediyoruz ve düşmanlarımızı ateş yağmuruna tutuyoruz.]]>
Super Spike V Ball /super-spike-v-ball.html 2017-09-13 04:59:59 /oyunlar/super-spike-v-ball.png Super Spike V Ball /super-spike-v-ball.html
Super Spike V Ball adındaki atari oyunu genel olarak klasik voleybol oyunu fakat normal maçların yanı sıra dünya kupasına da katılabiliyoruz.]]>
Kick Master /kick-master.html 2017-09-13 04:51:47 /oyunlar/kick-master.png Kick Master /kick-master.html
Kick Master adlı atari oyununda kötü adamın askerleri kral ile kraliçeyi öldürmüş ve prensesi de kaçırmıştır. Bizde düşmanları yok edip prensesi kurtarmaya çalışıyoruz.]]>
Ferrari Grand Prix Challenge /ferrari-grand-prix-challenge.html 2017-09-13 04:44:33 /oyunlar/ferrari-grand-prix-challenge.png Ferrari Grand Prix Challenge /ferrari-grand-prix-challenge.html
Ferrari Grand Prix Challenge adındaki atari oyununda Ferrari marka yarış arabamız ile diğer arabalara karşı yarışıyoruz.]]>
Friday the 13th /friday-the-13th.html 2017-09-13 04:39:59 /oyunlar/friday-the-13th.png Friday the 13th /friday-the-13th.html
Friday the 13th adlı oyunda Jason adlı maskeli canavarın öldürmeye çalıştığı insanları korumaya ve onu yenmeye çalışıyoruz.]]>
Mortal Kombat Trilogy /mortal-kombat-trilogy.html 2017-09-13 04:04:51 /oyunlar/mortal-kombat-trilogy.png Mortal Kombat Trilogy /mortal-kombat-trilogy.html
Efsane dövüş serisi olan Mortal Kombat serisinin atari oyunu versiyonlarından olanMortal Kombat Trilogy oyununda rakiplerimizi acımasızca alt etmeye çalışıyoruz.]]>
Star Force /star-force.html 2017-09-13 03:46:45 /oyunlar/star-force.png Star Force /star-force.html
Star Force adındaki atari oyununda uzayda karşımıza çıkan tüm düşmanları yok ederek hayatta kalmaya çalışıyoruz.]]>